Liceum

NASI NAUCZYCIELE 2020-21

NAUCZYCIELE I PRACOWNICY
Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i TECHNIKUM SPSK 
w Wieluniu

w roku szkolnym 2020-2021

mgr Anna Przybylska - dyrektor szkoły
mgr inż. Monika Krzemińska - zastępca dyrektora szkoły
ks. Paweł Otręba - opieka katechetyczna
mgr Bartłomiej Mistygacz - opiekun samorządu szkolnego
mgr Dorota Kurzyńska - bibliotekarka szkolna
mgr Maria Wołoszyn - pedagog szkolny
mgr Paweł Skiba - psycholog szkolny

WYCHOWAWCY w LICEUM

Kl. I  -  p.Miriam Smorawa
Kl. II poSP - p.Karina Siwik,    
Kl. II poGim - p.Magdalena Rynkiewicz
Kl. III - p.Ewa Chudecka

WYCHOWAWCY w TECHNIKUM

Kl. I  - p.Małgorzata Szymanek-Płóciennik
Kl. II poSP - p.Anna Wolna
Kl. II poGim - p.Bartłomiej Mistygacz
Kl. III - p.Ewa Chudecka
kl. IV - p.Danuta Wieczorek

NAUCZYCIELE 

dr Tomasz Bańka - historia, historia i społeczeństwo
mgr Ryszard Brandowski - wych.fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Agnieszka Bryś - język polski
mgr Adam Chowaniec - historia
mgr Ewa Chudecka - j.polski
mgr Joanna Fryta - wspomaganie procesu nauczania
mgr Agnieszka Gibas - matematyka
mgr Marzenna Jarosz-Krysztofińska - geografia
mgr Jadwiga Jerzyńska - matematyka
mgr Aleksandra Jędrzejska - biologia, przyroda, przedmioty zawodowe w TA
mgr Magdalena Kałwak - wspomaganie procesu nauczania
mgr Grażyna Kiełczykowska - matematyka
mgr  Karolina Kościelna - przedmioty zawodowe w TA i TOŚ
mgr Barbara Kośna - WDŻWR
mgr inż. Monika Krzemińska - informatyka, przedmioty zawodowe w TOŚ
mgr Dariusz Kubacki - fizyka, przyroda
mgr Damian Łacina - geografia, przedmioty zawodowe w TOŚ
mgr Bartłomiej Mistygacz - wych.fizyczne, przedmioty zawodowe w TOŚ
mgr Joanna Olejnik - wspomaganie procesu nauczania
ks. dr Paweł Otreba - religia
mgr Ewelina Placek - geografia, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe w TOŚ
mgr Aneta Pochrzęst - historia, wiedza o społeczeństwie
mgr Bożena Podedworna-Janczarek - wspomaganie procesu nauczania
mgr Anna Przybylska - WDŻWR
mgr Izabela Rosołowska - informatyka
mgr Anna Rozmarynowska - podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe w TA i TOŚ
mgr Magdalena Rynkiewicz - język polski, zajęcia teatralne
mgr Mariusz Rzepka - chemia analityczna, przedmioty zawodowe w TA
mgr Katarzyna Sikorska - przedmioty zawodowe w TA
mgr Miriam Smorawa - j.hiszpański, j.francuski
mgr Małgorzata Szymanek-Płóciennik - chemia, przyroda
mgr Izabela Weber - muzyka, wspomaganie procesu nauczania
mgr Agnieszka Widera - przedmioty zawodowe w TOŚ
mgr Danuta Wieczorek - j.niemiecki, elementy wiedzy o krajach niemieckojęzycznych
mgr Anna Wolna - j.angielski, j.angielski zawodowy w TA i TOŚ
mgr Małgorzata Zgondek - biologia

 

Zadzwoń

43 843-55-76